• yeni-sezon-tesettur-giyim

Alvina 1996 Yılında kadın moda ve giyim üzerine hizmet sunmaya başlamıştır. Bir bayanın tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedef olarak benimsemiş. 2008 Yılında mağazalaşmaya başlamış ve Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bugün itibari ile 43 konsept, 35.000 M2’nin üzerinde alan, 800 çeşit ürün, 300 satış noktası ve online satış sitesi olan www.alvinaonline.com ile tüketicilerini ürünleri ile buluşturmaktayız. Taksit seçenekleri, kolay iade ve değişim, kapıda ödeme imkanı gibi hizmetler ile alışveriş deneyiminizi arttırmaya çalışarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tesettür giyim üzerine muhafazakar kesime oldukça çeşitli ve modern kıyafetler üreten Alvina sadece yurt içinde değil yurt dışına da hizmet sağlamaktayız. Dünyada 96 ülkede kendi alanında moda öncülüğü yapmakta olan Alvina.com tesettür abiye, tesettür elbise vb. birçok tesettür kıyafetler üzerine üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren prestijli ulusal bir firmadır.

Alvina 19 yıldır müşterilerinin taleplerini gidermek için müşterilerinin çizgisi dahilinde bir kadının günlük kıyafetinden abiye elbiseye, Şal’dan eşarp’a, ferace ’den pardesüye bir çok modern kıyafetler üretmekteyiz. Sadece takım olarak değil üst giyim üzerine bluz, ceket, tunik ve yelek. Alt giyimde ise pantolon, etek üretimini ve satışını sağlamaktayız.

Kış giyim üzerine manto ve kaban modellerinin modern ve trend ürünlerini de alvina satış mağazalarımızda ve alvinaonline.com adresimizde bulabilir kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.