ŞAL & EŞARP

SEÇİLENLERSırala:

Şal Modelleri

Geniş renk ve model seçenekleriyle tesettür giyimin olmazsa olmazı şal modelleri Alvina ile bir tık uzağınızda. %100 ipek, keten, paşmina, penye, saten, viskon gibi tüm kumaş türlerinde farklı desen ve renklerle şal modellerini bulabileceğiniz tek adres Alvina. Her zevke ve her tarza uygun şal renkleri ve her bütçeye uygun şal fiyatlarıyla yüzlerce seçenek sizleri bekliyor. Siz de Alvina aracılığıyla yüzlerce şal örneklerini inceleyerek tarzınızı belirleyin. Yeni sezonda modanın öncüsü olun.

Şal ÇeşitleriŞallar sağladıkları şıklık ve rahat kullanım nedeniyle tesettür giyimde oldukça popüler ürünlerdendir. Tesettür giyime sahip herkesin dolabında mutlaka bulunurlar. Kıyafeti tamamlayan oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kıyafeti tamamlayan yapıda olmaları ve sürekli göz önünde bulunmalarından dolayı da kaliteli ve şık olmalıdırlar. Özellikle bağlanma şekillerine göre kumaş tercihi yapılsa da değişmeyen tek özellik kumaşın kaliteli olmasıdır. Çünkü kaliteli olan kumaş şıklığı da rahatlığı da beraberinde getirir. Genelde siyah, altın, pudra gibi klasik ve hemen hemen her kıyafetle kullanılan renkler tercih edilse de farklı renkler ve özgün desenler sayesinde de mükemmel bir şıklık yakalanabilmektedir.Şal Seçimlerinizde Profesyonellikten Vazgeçmeyin

Şallar hem duruşlarıyla hem de rahat kullanımlarıyla tesettür giyimde oldukça sevilen parçalardır. Bu nedenle seçim yapılırken kalite, şıklık ve rahat kullanım mutlaka bir arada sağlanmalıdır. Firmamız Alvina bu kapsamda sizlere geniş renk ve model seçenekleriyle birbirinden güzel şallar sunmaktadır. %100 ipek, keten, paşmina ya da penye gibi şal modelleri firmamızda mevcuttur. Ayrıca her zevke hitap eden renk ve desen seçeneklerimizde firmamızda sizleri beklemektedir.Zevkinize uygun renklerin, desenlerin ve kumaşların yanı sıra firmamız her bütçeye hitap eden ürünler de sunmaktadır. Bu kapsamda şal ihtiyaçlarınızı ve bir şaldan beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktayız. Tek yapmanız gereken firmamızı ziyaret etmek ve binlerce şal modelini incelemektir. Şal seçimlerinizde Alvina farkını yaşayın. Tarzınıza hitap eden, kaliteli kumaşa sahip olan ve özgün tasarımları barındıran şallarımız sayesinde modanın öncüsü konumunda olun.